Ga direct naar productinformatie
1 van 30

KuKirin T3

Winkelinformatie
Bezichtiging / persoonlijk afhalen is mogelijk van maandag tot en met zaterdag.
Openingstijden: Ma–vr: 9:00–19:00
Za: 10:00–16:00
Zon- en feestdagen: GESLOTEN
Telefoon: +386 30 771 787
Normale prijs 699,90 EUR
Aanbiedingsprijs 699,90 EUR Normale prijs


20% KORTING

Op de twee onderstaande accessoires.

10 producten



Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Elektrische step KuKirin T3

Wilde kracht, geometrische esthetiek en hoogwaardige verlichting voor stedelijke avonturen.


Elektrische scooter KuKirin T3 – twee scooters, twee mensen, woestijnlandschap

Benefits icon Voor wie is deze elektrische step het meest geschikt?

De KuKirin T3 elektrische step is een uitstekende keuze voor stedelijke ontdekkingsreizigers die willen opvallen. Hij is ontworpen voor degenen die op zoek zijn naar een combinatie van sportieve stijl en betrouwbare prestaties. Dankzij de robuuste off-road banden en de krachtige motor is hij ideaal voor rijders die niet alleen op glad asfalt rijden, maar ook uitdagendere stedelijke obstakels en grindpaden trotseren, terwijl ze maximaal zichtbaar en veilig willen zijn dankzij het geavanceerde verlichtingssysteem.

Elektrische scooter KuKirin T3 – rijder op ruig terrein, actiefoto

Motor icon Krachtige 800W motor

Het hart van de KuKirin T3 step is een uiterst efficiënte 800W motor die zorgt voor een uitzonderlijk reactievermogen en kracht. Hij overwint moeiteloos stedelijke hellingen met een stijgingspercentage tot 20°, wat zorgt voor een soepele en zorgeloze rit, zelfs in heuvelachtige gebieden. De combinatie van vermogen en koppel zorgt ervoor dat u sneller en zonder inspanning op uw bestemming aankomt.

Elektrische scooter KuKirin T3 – rijder op ruw terrein, batterijcompartiment gemarkeerd

Battery icon Accu met grote actieradius

Hij is uitgerust met een hoogwaardige lithium-accu met een capaciteit van 48V 15.6Ah. Deze grote capaciteit zorgt voor een indrukwekkende actieradius van maximaal 58 km (bij gemiddelde snelheid), wat meer dan voldoende is voor dagelijks woon-werkverkeer of langere weekendtochten zonder tussentijds opladen. Geniet van bewegingsvrijheid zonder zorgen over de accu.

Elektrische scooter KuKirin T3 – bovenaanzicht, infographic met verlichtingsfuncties

Lighting icon 14-punts verlichtingssysteem voor volledige veiligheid

De KuKirin T3 zet nieuwe standaarden voor zichtbaarheid met zijn uitgebreide 14-punts verlichtingssysteem. Naast een krachtige koplamp met een hoek van 60°, bevat hij 2 laserlichten (Angel Wings), 4 richtingaanwijzers (voor en achter), 6 sfeervolle zijlichten met RGB-effecten en een achterremlicht. U bent niet alleen veilig overdag en 's nachts, maar uw step zal ook de aandacht trekken met zijn lichteffecten.

Elektrische scooter KuKirin T3 – achterwiel en onderstel met paars licht

Suspension icon Comfort en robuust ontwerp

Het ontwerp van de step kenmerkt zich door scherpe, diamantvormige geometrische lijnen die hem een robuuste, mechanische uitstraling geven. Comfort wordt geboden door een vierpuntsvering die trillingen effectief absorbeert. Een bijzonder kenmerk is de uitzonderlijk brede en lange voetplaat (555 x 210 mm) met een antislipoppervlak en een extra achterpedaal (130 x 120 mm), wat zorgt voor een stabiele, sportieve houding tijdens het rijden.

Elektrische scooter KuKirin T3 – achterwiel schopt zand op

Tyres icon 10-inch off-road banden

Vergeet de beperkingen van glad asfalt. De KuKirin T3 is uitgerust met 10-inch vacuümbanden (tubeless) met een diep off-road profiel. Deze banden bieden uitstekende grip op verschillende ondergronden, een betere lekbestendigheid en meer stabiliteit tijdens het remmen, wat wordt gegarandeerd door dubbele schijfremmen en een extra elektronische rem.

Elektrische scooter KuKirin T3 – close-up stuur en display

Display icon Slimme bediening en inklapbaar

Het stuur is voorzien van een helder slim kleurendisplay dat alle belangrijke rijgegevens toont. De bediening van de verlichting, richtingaanwijzers en de claxon is geïntegreerd in gemakkelijk bereikbare knoppen. Wanneer u klaar bent met uw rit, kan de step in een handomdraai worden opgeborgen dankzij het inklapsysteem met één knop. De inklapbare stuurkolom en compacte afmetingen (1230 x 640 x 620 mm ingeklapt) maken het eenvoudig om de step in een kofferbak op te bergen.

Package icon Wat ontvangt u bij uw aankoop?

Specifications icon Technische specificaties

Model KuKirin T3
Motorvermogen 800 W (nominaal vermogen)
Accu 48 V 15.6 Ah Lithium-ion
Actieradius tot 58 km (afhankelijk van snelheid en terrein)
Snelheid tot 25 km/u (begrensd)
Maximale hellingshoek 20°
Draagvermogen 120 kg
Banden 10-inch off-road vacuüm (tubeless)
Remmen Schijfrem voor en achter + E-rem
Vering Vierpuntsvering (schokdemper met vier armen)
Verlichting 14-punts verlichtingssysteem (incl. laserlichten en richtingaanwijzers)
Oplaadtijd 7 - 8 uur
Waterbestendigheid IP54
Afmetingen (uitgeklapt) 1230 x 640 x 1260 mm
Afmetingen (ingeklapt) 1230 x 640 x 620 mm
Afmetingen voetplaat 555 x 210 mm
Gewicht 25.5 kg

Vergelijkbare producten

  • Elektrische scooter KuKirin G2 Master 2025 – driekwart vooraanzicht, zijstandaard naar beneden
    Tot 250,09 EUR korting

    KuKirin G2 Master 2025

    Normale prijs 1.149,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 1.149,90 EUR Normale prijs 1.399,99 EUR
    2 x 1.000 W
    33 kg
    70 km
    20.8 Ah | 52 V
  • Elektrische scooter KuKirin G2 ULTRA – driekwart vooraanzicht, staand

    KuKirin G2 ULTRA

    Normale prijs 899,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 899,90 EUR Normale prijs 899,90 EUR
    2 x 800 W
    30.4 kg
    55 km
    18 Ah | 48 V
  • Elektrische scooter KuKirin G2 – driekwart vooraanzicht
    Tot 100,09 EUR korting

    KuKirin G2

    Normale prijs 699,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 699,90 EUR Normale prijs 799,99 EUR
    800 W
    29.5 kg
    55 km
    15 Ah | 48 V
  • Elektrische scooter KuKirin G4 – vooraanzicht driekwart
    Tot 200,09 EUR kortingUitverkocht

    KuKirin G4

    Normale prijs 1.149,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 1.149,90 EUR Normale prijs 1.349,99 EUR
    2.000 W
    37 kg
    75 km
    20 Ah | 60 V
  • Elektrische scooter ECO Speed 10X V2 – driekwart vooraanzicht
    Tot 300 EUR korting

    ECO Speed 10X V2

    Normale prijs 1.999,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 1.999,90 EUR Normale prijs 2.299,90 EUR
    2 x 1.400 W
    36 kg
    60 km / 100 km
    20.8 Ah | 60 V
  • Elektrische scooter ECO Speed 9X – driekwart vooraanzicht, rode accenten

    ECO Speed 9X

    Normale prijs 1.499,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 1.499,90 EUR Normale prijs 1.499,90 EUR
    2 x 800 W
    25 kg
    60 - 70 km
    23.4 Ah | 48 V
  • Elektrische scooter ECO Speed 9 – driekwart vooraanzicht
    Tot 150 EUR korting

    ECO Speed 9

    Normale prijs 1.049,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 1.049,90 EUR Normale prijs 1.199,90 EUR
    800 W
    22 kg
    50 km
    15.6 Ah | 48 V
  • Elektrische scooter MS Energy Flare X – vooraanzicht driekwart, zilverkleurige variant
    Tot 360 EUR korting

    MS Energy Flare X

    Slechts 3 over
    Normale prijs 939,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 939,90 EUR Normale prijs 1.299,90 EUR
    2 x 800 W
    32 kg
    70 km
    18 Ah | 52 V
  • Elektrische scooter MS Energy Urban X – driekwart vooraanzicht
    Tot 460 EUR kortingUitverkocht

    MS Energy Urban X

    Normale prijs 839,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 839,90 EUR Normale prijs 1.299,90 EUR
    2 x 300 W
    28.6 kg
    60 km
    15 Ah | 48 V
1 van 9

Ontvang €50 korting op bestellingen van meer dan €500

Productvergelijking

Selecteer producten en vergelijk hun kenmerken.

Reserveonderdelen

1 van 20

Veelgestelde vragen

Kan ik het product proberen voordat ik het koop?

Natuurlijk! U bent van harte welkom in onze showroom aan Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana, waar u geselecteerde producten persoonlijk kunt uitproberen. Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 9:00 tot 19:00 en op zaterdag van 10:00 tot 16:00. Op zon- en feestdagen zijn wij gesloten.

Om er zeker van te zijn dat het product dat u wilt uitproberen beschikbaar is, verzoeken wij u ons van tevoren te bellen. Zo kunnen we de beschikbaarheid bevestigen en alles voorbereiden voor uw bezoek.

Kan ik een elektrische scooter / fiets etc. schoonmaken met een hogedrukreiniger?

Nee – een hogedrukreiniger kan de elektrische componenten beschadigen, dus gebruik alleen een vochtige doek.

Waar levert u?

Europese Unie (EU)

Wij leveren momenteel binnen Slovenië en aan alle lidstaten van de Europese Unie (EU), met uitzondering van Malta, Cyprus, de Ålandeilanden, de Griekse eilanden, de Canarische Eilanden, de Balearen, Sicilië en Sardinië.

Houd er rekening mee dat levering aan de Kroatische eilanden alleen mogelijk is voor artikelen met een gewicht van minder dan 31,5 kg.

Internationale levering (buiten de EU)

Wij leveren ook aan geselecteerde landen buiten de EU, waaronder het Verenigd Koninkrijk, Zwitserland, Noorwegen, Servië, Bosnië en Herzegovina en andere.

Als u wilt bestellen vanuit een van deze landen, neem dan vooraf contact met ons op, zodat we de meest nauwkeurige en kosteneffectieve leveringsofferte voor u kunnen voorbereiden.

Voor meer informatie, zie ons verzendingbeleid.

Wat is de levertijd?

Verwerkingstijd bestelling:

We verwerken bestellingen gewoonlijk binnen 1–2 werkdagen (weekenden en feestdagen uitgezonderd) nadat u uw orderbevestiging per e-mail hebt ontvangen.

Standaard levertijden:
  • Binnen Slovenië: de levering duurt gewoonlijk 1–7 werkdagen na verwerking en verzending.
  • Binnen de EU (buiten Slovenië): de levering duurt gewoonlijk 5–10 werkdagen na verwerking en verzending.
  • Buiten de EU: de levering duurt gewoonlijk 7–14 werkdagen na verwerking en verzending.

Houd er rekening mee dat de levertijden schattingen zijn en kunnen worden beïnvloed door factoren buiten onze controle – bijvoorbeeld feestdagen, grote bestelvolumes of onvoorziene logistieke problemen.

In geval van aanzienlijke vertragingen zullen we u onmiddellijk per e-mail op de hoogte stellen.

Voor meer informatie, zie ons verzendingbeleid.

Wat zijn de verzendkosten?

Voor leveringen binnen de Europese Unie (EU) variëren de leveringskosten naargelang het land van verzending, het land van bestemming en het gewicht van het pakket. De toepasselijke verzendkosten worden berekend en weergegeven bij het afrekenen, voordat u uw bestelling definitief plaatst.

Voor leveringen buiten de EU worden de leveringskosten individueel berekend op aanvraag en worden deze niet weergegeven bij het afrekenen. Als u een offerte wilt voor levering naar een land buiten de EU, neem dan per e-mail contact met ons op.

Voor meer informatie, zie ons verzendbeleid.

Wat is het retourbeleid?

U heeft het recht om uw aankoop binnen 14 kalenderdagen na ontvangst van de goederen te annuleren. Stuur ons hiervoor een e-mail met een duidelijke schriftelijke kennisgeving van herroeping van de overeenkomst.

De zending retourneren


Als u een defect artikel of een artikel dat bij aankomst beschadigd is retourneert, is de retourzending gratis voor de klant binnen 14 dagen.

Als u een onbeschadigd, foutloos artikel retourneert, draagt de klant de kosten van de retourzending.

Bij retournering trekken we van het terugbetalingsbedrag af:

(a) de werkelijke transportkosten die van toepassing zijn wanneer de retourzending begint, of

(b) het overeenkomstige bedrag uit de retourkostentabel (welke het laagste is).

Staat van het artikel

U mag het artikel inspecteren zoals u dat in een fysieke winkel zou doen. Elk gebruik dat verder gaat dan dat, kan leiden tot een vermindering van de terugbetalingswaarde.

Terugbetalingen

We zullen alle in aanmerking komende betalingen binnen 14 dagen na ontvangst van het geretourneerde artikel terugbetalen, inclusief standaard leveringskosten, met behulp van dezelfde betaalmethode, tenzij anders overeengekomen.

Houd er rekening mee dat sommige artikelen niet kunnen worden geretourneerd. Voor volledige details, zie ons Retour- en Terugbetalingsbeleid.

Nog vragen over KuKirin T3?