Přejít na informace o produktu
1 z 16

Dualtron Storm Up

Informace o prodejně
Prohlídka / osobní odběr je možný od pondělí do soboty.
Otevírací doba: Po–Pá: 9:00–19:00
So: 10:00–16:00
Neděle a státní svátky: Zavřeno
Telefon: +386 30 771 787
VyprodánoNový
Běžná cena 5.999,90 EUR
Výprodejová cena 5.999,90 EUR Běžná cena


SLEVA 20 %

Na dva doplňky níže.

10 produkty



Platební metody
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa
Tento produkt bohužel není skladem.

Můžeme vám však dát vědět, jakmile bude opět k dispozici.

Elektrická koloběžka Dualtron Storm Up

Vrchol technologie pro nejextrémnivější zážitek z jízdy.


Electric scooter Dualtron Storm Up – man riding scooter on dirt path

Benefits icon Pro koho je tato elektrická koloběžka nejvhodnější?

Elektrická koloběžka Dualtron Storm Up je skutečnou šelmou na dvou kolech, stvořenou pro nejnáročnější a nejzkušenější jezdce, kteří hledají vrchol výkonu, technologií a adrenalinu. Pokud toužíte po excentrickém, agresivním a úžasném stroji, který posouvá hranice možného, je model Storm Up tou správnou volbou. Ideálně se hodí pro uživatele, kteří neuznávají kompromisy a od svého vozidla očekávají maximální výkon, výjimečný dojezd a robustní odolnost.

Electric scooter Dualtron Storm Up – rear wheel with motion blur effect

Motor icon Brutální výkon 6 640 W

Zažijte nevídanou sílu díky dvěma bezkartáčovým motorům, které společně produkuje neuvěřitelný maximální výkon 6 640 W. V kombinaci se dvěma 40 A řídicími jednotkami tento „král hor“ bez námahy zdolává stoupání až do 35 stupňů (70 %). Dynamická akcelerace a ohromující reaktivita zaručují zážitek, který předčí všechna očekávání a nastavuje nová pravidla ve světě elektrických koloběžek.

Electric scooter Dualtron Storm Up – top-down view, charging in garage

Battery icon Vyjímatelná baterie pro neomezený dojezd

Dualtron Storm Up je prvním modelem značky Dualtron s unikátní konstrukcí vyjímatelné baterie. Vysoce výkonná baterie 72 V 35 Ah LG poskytuje ohromující dojezd až 120 km. Baterii můžete jednoduše vyjmout a nabít kdekoli – doma, v kanceláři nebo v garáži. Tato inovace vám přináší naprostou svobodu a praktičnost, protože budete mít plně nabitou baterii připravenou na další dobrodružství.

Electric scooter Dualtron Storm Up – woman with scooter at sunset viewpoint

Suspension icon Inovativní odpružení a robustní pneumatiky

Užijte si výjimečnou stabilitu a pohodlí bez ohledu na terén. Model Storm Up je vybaven inovativním systémem gumového odpružení s 15stupňovým nastavením, které umožňuje plné přizpůsobení jízdy vašim představám. V kombinaci s masivními 11palcovými ultraširokými bezdušovými pneumatikami zajišťuje koloběžka vynikající přilnavost a plynulou jízdu, která vzbuzuje důvěru i při nejvyšších rychlostech a v ostrých zatáčkách.

Electric scooter Dualtron Storm Up – handlebar and display close-up

Brakes icon Profesionální hydraulický brzdový systém

Když potřebujete maximální brzdný výkon, můžete se spolehnout na tento špičkový brzdný systém. Koloběžka Dualtron Storm Up je osazena plně hydraulickými kotoučovými brzdami NUTT s 160 mm kotouči. Tento systém poskytuje výjimečnou citlivost a spolehlivost, což umožňuje bezpečné a kontrolované zastavení za všech podmínek. Vaše bezpečnost je vždy na prvním místě.

Electric scooter Dualtron Storm Up – man standing with scooter by lake

Display icon Vylepšená konstrukce a chytrý systém EY4

Model Storm Up se pyšní novou, vylepšenou konstrukcí s třídou voděodolnosti IPX5. Řídítka jsou širší (700 mm) a sloupek řízení má čtvercový tvar pro větší stabilitu a pevnost. Všechny informace o jízdě máte k dispozici na novém vodotěsném displeji EY4 (IPX7), který se přes Bluetooth propojuje s mobilní aplikací pro pokročilá nastavení a dokonalý přehled o výkonu koloběžky.

Elektrická koloběžka Dualtron Storm Up – zadní kolo a rozsvícené zadní světlo

Lighting icon Osvětlení pro bezkonkurenční viditelnost

S modelem Storm Up budete vidět ve dne i v noci. Je vybaven dvěma novými, mimořádně výkonnými předními světlomety (2× 30 W), které mění noc v den. Součástí propracovaného systému osvětlení jsou také brzdová světla, směrová světla a strategicky umístěná LED světla na řídítkách, rámu a nášlapu pro maximální efekt a 360stupňovou viditelnost. Dodatečnou bezpečnost zajišťuje hlasitý klakson.

Electric scooter Dualtron Storm Up – cooling system and steering column graphic

Warranty icon Robustní konstrukce a pokročilé chlazení

Každý detail je navržen s ohledem na odolnost a snadnou údržbu. Rám je vyroben z hliníkové slitiny 6082-T6 určené pro letectví. Nový, vyztužený skládací mechanismus s dvojitou objímkou zajišťuje výjimečnou stabilitu. Další inovací je speciálně vylepšený systém chlazení, kdy jsou řídicí jednotky integrovány do zadní opěrky nohou, což umožňuje efektivnější odvádění tepla a vyšší voděodolnost.

Package icon Co získáte s nákupem?

  • Elektrická koloběžka Dualtron Storm Up
  • Vyjímatelná baterie 72 V 35 Ah
  • Nabíječka
  • Uživatelská příručka
  • Základní sada montážního nářadí
  • Záruka: 1 rok
  • Servis a podpora na adrese Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana.

Specifications icon Technické specifikace

-
Model Dualtron Storm Up
Výkon motoru 6640 W (MAX)
Baterie 72 V 35 Ah LG (vyjímatelná)
Dojezd až 120 km
Rychlost až 25 km/h (omezeno)
Doba nabíjení 21 hodin (standardní nabíječka), 5 hodin (rychlonabíječka)
Maximální stoupání až 35° (cca 70 %)
Brzdy Přední a zadní hydraulické kotoučové brzdy NUTT (160 mm)
Odpružení Gumové odpružení s 15stupňovým nastavením
Pneumatiky 11palcové ultraširoké bezdušové pneumatiky
Maximální nosnost 150 kg
Osvětlení 2× přední 30 W světlomet, brzdová světla, směrová světla, LED osvětlení
Displej LCD displej EY4 (IPX7, Bluetooth)
Voděodolnost IPX5
Řídicí jednotky 2× 40 A (integrované v opěrce nohou)
Hmotnost koloběžky 46 kg
Rozměry (rozložené) 1210 × 600 × 1300 mm
Rozměry (složené) 1210 × 320 × 600 mm
Materiál rámu Hliníková slitina 6082-T6 pro letectví, ocel SCM440

Podobné produkty

  • Electric scooter Dualtron Achilleus – front three-quarter view
    VyprodánoNový

    Dualtron Achilleus

    Běžná cena Od 2.699,90 EUR
    Výprodejová cena Od 2.699,90 EUR Běžná cena
    2 x 1.400 W
    40.2 kg (28 Ah) / 41.7 kg (35 Ah)
    80 km (28 Ah battery) / 120 km (35 Ah LG battery)
    28 Ah / 35 Ah LG | 60 V
  • Electric scooter Dualtron City – front three-quarter view
    Až 710,09 EUR z cenyNový

    Dualtron City

    Běžná cena 1.789,90 EUR
    Výprodejová cena 1.789,90 EUR Běžná cena 2.499,99 EUR
    2 x 1.200 W
    41 kg
    80 - 90 km
    25 Ah | 60 V, max. 67,2 V
  • Electric scooter Dualtron Forever – front three-quarter view
    VyprodánoNový

    Dualtron Forever

    Běžná cena Od 1.169,90 EUR
    Výprodejová cena Od 1.169,90 EUR Běžná cena
    2 x 900 W
    24.5 kg
    60 km
    18.2 Ah | 60 V
  • Elektrická koloběžka Dualtron NEW ACHILLEUS – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    VyprodánoNový

    Dualtron NEW ACHILLEUS

    Běžná cena Od 1.999,90 EUR
    Výprodejová cena Od 1.999,90 EUR Běžná cena
    2 x 1.400 W
    41.7 kg
    100 km (28 Ah) / 120 km (35 Ah)
    28 Ah / 35 Ah | 60 V
  • Elektrická koloběžka Dualtron Spider 2 – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    VyprodánoNový

    Dualtron Spider 2

    Běžná cena 2.019,90 EUR
    Výprodejová cena 2.019,90 EUR Běžná cena
    2 x 1.100 W
    26 kg
    75 km
    24 Ah | 60 V
  • Electric scooter Dualtron Spider MAX – front three-quarter view
    Až 200 EUR z cenyVyprodáno

    Dualtron Spider MAX

    Běžná cena Od 1.599,90 EUR
    Výprodejová cena Od 1.599,90 EUR Běžná cena 2.099,90 EUR
    2 x 1.000 W
    31.5 kg
    Up to 80 km (24 Ah) / up to 100 km (30 Ah)
    24 Ah / 30 Ah | 60 V
  • Electric scooter Dualtron Storm Limited – front three-quarter view, blue accents
    VyprodánoNový

    Dualtron Storm Limited

    Běžná cena 3.709,90 EUR
    Výprodejová cena 3.709,90 EUR Běžná cena
    2 x 2.500 W
    50.5 kg
    180 km
    45 Ah | 84 V
  • Electric scooter Dualtron Storm NEW – front three-quarter view
    VyprodánoNový

    Dualtron Storm NEW

    Běžná cena 2.899,90 EUR
    Výprodejová cena 2.899,90 EUR Běžná cena
    2 x 2.200 W
    49.7 kg
    110 km
    35 Ah | 72 V
  • Elektrická koloběžka Dualtron Storm Up – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    VyprodánoNový

    Dualtron Storm Up

    Běžná cena 5.999,90 EUR
    Výprodejová cena 5.999,90 EUR Běžná cena
  • Elektrická koloběžka Dualtron Ultra 2 Upgrade – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    VyprodánoNový

    Vylepšení pro Dualtron Ultra 2

    Běžná cena Od 2.459,90 EUR
    Výprodejová cena Od 2.459,90 EUR Běžná cena
    2 x 2.000 W
    45.8 kg
    Up to 100 km (32 Ah) / up to 130 km (40 Ah)
    32 Ah CN / 40 Ah Samsung/LG | 72 V
1 z 10

Získejte slevu 50 € na objednávky nad 500 €

Porovnání produktů

Vyberte produkty a porovnejte jejich vlastnosti.

Náhradní díly

1 z 20

Často kladené otázky

Můžete si produkt před nákupem vyzkoušet?

Samozřejmě! Srdečně vás vítáme v našem showroomu na adrese Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana, kde si můžete vybrané produkty osobně vyzkoušet. Máme otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. V neděli a o státních svátcích máme zavřeno.

Abychom zajistili, že Vámi požadovaný produkt bude k dispozici, prosím zavolejte nám předem. Můžeme tak potvrdit dostupnost a připravit vše pro vaši návštěvu.

Lze elektrickou koloběžku / kolo apod. čistit vysokotlakým čističem?

Ne – tlaková myčka může poškodit elektrické součásti, proto používejte pouze vlhký hadřík.

Kam doručujete?

Evropská unie (EU)

Aktuálně doručujeme v rámci Slovinska a do všech členských států Evropské unie (EU) s výjimkou Malty, Kypru, Alandských ostrovů, řeckých ostrovů, Kanárských ostrovů, Baleárských ostrovů, Sicílie a Sardinie.

Upozorňujeme, že doručení na chorvatské ostrovy je možné pouze u položek s hmotností méně než 31,5 kg.

Mezinárodní doručení (mimo EU)

Doručujeme také do vybraných zemí mimo EU, včetně Spojeného království, Švýcarska, Norska, Srbska, Bosny a Hercegoviny a dalších.

Pokud si přejete objednat z některé z těchto zemí, kontaktujte nás předem, abychom vám mohli připravit co nejpřesnější a cenově nejvýhodnější cenovou nabídku dopravy.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaká je dodací lhůta?

Doba zpracování objednávky:

Objednávky obvykle zpracováváme do 1–2 pracovních dnů (s výjimkou víkendů a státních svátků) po obdržení e-mailu s potvrzením objednávky.

Standardní dodací lhůty:
  • V rámci Slovinska: doručení obvykle trvá 1–7 pracovních dnů po zpracování a odeslání.
  • V rámci EU (mimo Slovinsko): doručení obvykle trvá 5–10 pracovních dnů po zpracování a odeslání.
  • Mimo EU: doručení obvykle trvá 7–14 pracovních dnů po zpracování a odeslání.

Upozorňujeme, že dodací lhůty jsou orientační a mohou být ovlivněny faktory mimo naše kontrolu – například státními svátky, vysokým objemem objednávek nebo neočekávanými logistickými problémy.

V případě významného zpoždění vás budeme okamžitě informovat e-mailem.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Kolik stojí doprava?

U doručení v rámci Evropské unie (EU) se náklady na doručení liší podle země odeslání, cílové země a hmotnosti zásilky. Příslušné náklady na dopravu se vypočítají a zobrazí u pokladny před definitivním odesláním vaší objednávky.

U doručení mimo EU se náklady na doručení počítají individuálně na vyžádání a nezobrazují se u pokladny. Pokud máte zájem o cenovou nabídku doručení do země mimo EU, kontaktujte nás e-mailem.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaké jsou podmínky vrácení zboží?

Právo na odstoupení od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží máte tehdy, pokud nám zašlete e-mail s jasným písemným oznámením o odstoupení od smlouvy.

Vrácení zásilky


Pokud vracíte vadný díl nebo zboží poškozené při doručení, je vrácení pro vás do 14 dnů zcela zdarma.

Pokud vracíte nepoškozené a bezvadné zboží, náklady na vrácení hradíte vy.

Při vrácení odečteme od částky k vrácení buď:

a) skutečné náklady na dopravu platné v okamžik zahájení vrácení, nebo

b) odpovídající částku z tabulky nákladů na vrácení (podle toho, která hodnota je nižší).

Stav zboží

Zboží si můžete prohlédnout tak, jako byste tak učinili v kamenné prodejně. Jakékoli použití nad tento rámec může vést ke snížení vrácené částky.

Vrácení peněz

Všechny oprávněné platby vám vrátíme do 14 dnů od obdržení vráceného zboží, včetně standardních nákladů na doručení, a to stejným platebním způsobem, pokud se nedohodneme jinak.

Upozorňujeme vás, že některé položky nelze vrátit. Úplné podrobnosti najdete v našich Zásadách vrácení a refundace.

Máte další otázky ohledně produktu Dualtron Storm Up?