Přejít na informace o produktu
1 z 26

Dualtron Forever

Informace o prodejně
Prohlídka / osobní odběr je možný od pondělí do soboty.
Otevírací doba: Po–Pá: 9:00–19:00
So: 10:00–16:00
Neděle a státní svátky: Zavřeno
Telefon: +386 30 771 787
Baterie
VyprodánoNový
Běžná cena 1.169,90 EUR
Výprodejová cena 1.169,90 EUR Běžná cena


SLEVA 20 %

Na dva doplňky níže.

10 produkty



Platební metody
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa
Tento produkt bohužel není skladem.

Můžeme vám však dát vědět, jakmile bude opět k dispozici.

Elektrická koloběžka Dualtron Forever

Moderní řešení mobility, které kombinuje technologie, bezpečnost a styl.


Elektrická koloběžka Dualtron Forever – jezdec na koloběžce na blátivé stezce

Benefits icon Pro koho je tato elektrická koloběžka nejvhodnější?

Elektrická koloběžka Dualtron Forever je navržena pro dynamický městský životní styl a potřeby moderního člověka, který hledá efektivitu, aniž by musel slevit z pohodlí. Představuje ideální volbu pro ty, kdo chtějí víc než jen dopravní prostředek – požadují spolehlivost, výkon a styl. Díky svým vlastnostem a snadnému ovládání se hodí pro začátečníky i zkušené jezdce, kteří potřebují spolehlivého partnera pro každodenní cesty do práce, na trénink nebo při vyřizování záležitostí po městě.

Electric scooter Dualtron Forever – rear lights illuminated at night

Motor icon Duální výkon pro neomezenou svobodu

Koloběžku Dualtron Forever pohánějí dva výkonné motory o jmenovitém výkonu 2× 900 W, které zajišťují dynamickou akceleraci a výjimečnou reaktivitu. Tato konfigurace umožňuje bezpečné předjíždění a včasné příjezdy do cíle a zároveň bez námahy zdolává stoupání až do 20° (36,4 %). Rychlost je z výroby omezena na 25 km/h kvůli dodržování platných předpisů, koloběžka však skrývá mnohem větší potenciál.

Electric scooter Dualtron Forever – deck with illuminated logo at night

Battery icon Vysoce výkonná baterie pro dlouhé vzdálenosti

Vyrazte na cestu bez obav o dojezd. Výkonná baterie 60 V 18,2 Ah nabízí úctyhodný dojezd až 60 km na jedno nabití. To vám dává svobodu a nezávislost při každodenních povinnostech bez nutnosti neustálého dobíjení. Zapomeňte na dopravní zácpy, drahé palivo a hledání parkovacího místa – Dualtron Forever je vaším spolehlivým partnerem v městském prostředí.

Electric scooter Dualtron Forever – rider on scooter in valley

Suspension icon Špičkový komfort díky pokročilému odpružení

Ať už jezdíte po asfaltu, dlažebních kostkách nebo nerovných chodnících, Dualtron Forever vám zajistí mimořádně pohodlnou jízdu. Je vybavena pokročilým předním a zadním gumovým odpružením s vyměnitelnými kazetami. Tento systém účinně tlumí vibrace a nárazy a zajišťuje maximální kontrolu a stabilitu za všech podmínek. Užijte si plynulou a příjemnou jízdu bez ohledu na terén.

Electric scooter Dualtron Forever – front wheel splashing through puddle

Brakes icon Nekompromisní bezpečnost a kontrola

Bezpečnost je na prvním místě, a proto je Dualtron Forever osazena špičkovým brzdným systémem. Plně hydraulické kotoučové brzdy NUTT v kombinaci s elektronickým brzděním (EBS) a protiblokovacím systémem (ABS) poskytují výjimečný brzdný výkon a přesnou ovladatelnost. Spolu s 10palcovými pneumatikami, které nabízejí vynikající přilnavost, se můžete spolehnout na bezpečné a spolehlivé zastavení v každé situaci.

Electric scooter Dualtron Forever – headlight illuminated at night

Lighting icon Kompletní systém osvětlení pro 360stupňovou viditelnost

Buďte vidět a jezděte bezpečně ve dne i v noci. Dualtron Forever disponuje propracovaným systémem osvětlení, který obsahuje výkonný přední světlomet, brzdová světla, směrová světla a výstražná světla. K vyšší bezpečnosti v městském provozu přispívá i hlasitý klakson. S touto výbavou budete vždy dobře vidět a svou jízdu si užijete bez obav v denní i noční době.

Electric scooter Dualtron Forever – handlebar and display close-up

Display icon Chytrý displej a konektivita

Všechny důležité informace o jízdě máte k dispozici na přehledném a intuitivním displeji EY4. Zobrazuje klíčové údaje, jako je rychlost, stav baterie a jízdní režim. Displej je kompatibilní s mobilní aplikací pro iOS a Android, která vám umožní dále upravovat nastavení a mít plnou kontrolu nad výkonem koloběžky.

Electric scooter Dualtron Forever – rider on dirt path, modern house background

Warranty icon Kompaktní a praktický design

Navzdory své robustnosti je Dualtron Forever navržena s důrazem na praktičnost. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu ji můžete rychle a snadno složit a uložit do kufru auta, kanceláře nebo bytu. Integrovaná opěrka nohou (spoiler) poskytuje dodatečné pohodlí a stabilitu při delších jízdách a umožňuje uvolněnější postoj.

Package icon Co najdete v balení?

  • Elektrická koloběžka Dualtron Forever 60 V 18.2 Ah
  • Nabíječka
  • Uživatelská příručka
  • Základní montážní nářadí
  • Záruka: 1 rok
  • Servis a podpora na adrese Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana.

Specifications icon Technické specifikace

Model Dualtron Forever
Výkon motoru 2 × 900 W (jmenovitý výkon)
Baterie 60 V 18,2 Ah
Dojezd až 60 km
Rychlost až 25 km/h (omezeno)
Doba nabíjení cca 10 hodin (se standardní nabíječkou)
Maximální stoupání až 20° (36,4 %)
Brzdy Přední a zadní hydraulické kotoučové brzdy (NUTT) + ABS a EBS
Odpružení Přední a zadní gumové odpružení s vyměnitelnými kazetami
Pneumatiky Pneumatické pláště 10″ × 2,5″ s duší
Maximální nosnost 120 kg
Osvětlení Přední světlomet, brzdová světla, směrová světla, výstražná světla
Doplňky Klakson, opěrka nohou (spoiler)
Displej Displej EY4 s připojením Bluetooth (aplikace pro iOS/Android)
Voděodolnost IP54
Skládací Ano
Hmotnost koloběžky 24,5 kg
Rozměry (rozložené) 1220 × 620 × 1250 mm
Rozměry (složené) 1220 × 620 × 525 mm

Podobné produkty

  • Electric scooter Dualtron Achilleus – front three-quarter view
    VyprodánoNový

    Dualtron Achilleus

    Běžná cena Od 2.699,90 EUR
    Výprodejová cena Od 2.699,90 EUR Běžná cena
    2 x 1.400 W
    40.2 kg (28 Ah) / 41.7 kg (35 Ah)
    80 km (28 Ah battery) / 120 km (35 Ah LG battery)
    28 Ah / 35 Ah LG | 60 V
  • Electric scooter Dualtron City – front three-quarter view
    Až 710,09 EUR z cenyNový

    Dualtron City

    Běžná cena 1.789,90 EUR
    Výprodejová cena 1.789,90 EUR Běžná cena 2.499,99 EUR
    2 x 1.200 W
    41 kg
    80 - 90 km
    25 Ah | 60 V, max. 67,2 V
  • Electric scooter Dualtron Forever – front three-quarter view
    VyprodánoNový

    Dualtron Forever

    Běžná cena Od 1.169,90 EUR
    Výprodejová cena Od 1.169,90 EUR Běžná cena
    2 x 900 W
    24.5 kg
    60 km
    18.2 Ah | 60 V
  • Elektrická koloběžka Dualtron NEW ACHILLEUS – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    VyprodánoNový

    Dualtron NEW ACHILLEUS

    Běžná cena Od 1.999,90 EUR
    Výprodejová cena Od 1.999,90 EUR Běžná cena
    2 x 1.400 W
    41.7 kg
    100 km (28 Ah) / 120 km (35 Ah)
    28 Ah / 35 Ah | 60 V
  • Elektrická koloběžka Dualtron Spider 2 – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    VyprodánoNový

    Dualtron Spider 2

    Běžná cena 2.019,90 EUR
    Výprodejová cena 2.019,90 EUR Běžná cena
    2 x 1.100 W
    26 kg
    75 km
    24 Ah | 60 V
  • Electric scooter Dualtron Spider MAX – front three-quarter view
    Až 200 EUR z cenyVyprodáno

    Dualtron Spider MAX

    Běžná cena Od 1.599,90 EUR
    Výprodejová cena Od 1.599,90 EUR Běžná cena 2.099,90 EUR
    2 x 1.000 W
    31.5 kg
    Up to 80 km (24 Ah) / up to 100 km (30 Ah)
    24 Ah / 30 Ah | 60 V
  • Electric scooter Dualtron Storm Limited – front three-quarter view, blue accents
    VyprodánoNový

    Dualtron Storm Limited

    Běžná cena 3.709,90 EUR
    Výprodejová cena 3.709,90 EUR Běžná cena
    2 x 2.500 W
    50.5 kg
    180 km
    45 Ah | 84 V
  • Electric scooter Dualtron Storm NEW – front three-quarter view
    VyprodánoNový

    Dualtron Storm NEW

    Běžná cena 2.899,90 EUR
    Výprodejová cena 2.899,90 EUR Běžná cena
    2 x 2.200 W
    49.7 kg
    110 km
    35 Ah | 72 V
  • Elektrická koloběžka Dualtron Storm Up – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    VyprodánoNový

    Dualtron Storm Up

    Běžná cena 5.999,90 EUR
    Výprodejová cena 5.999,90 EUR Běžná cena
  • Elektrická koloběžka Dualtron Ultra 2 Upgrade – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    VyprodánoNový

    Vylepšení pro Dualtron Ultra 2

    Běžná cena Od 2.459,90 EUR
    Výprodejová cena Od 2.459,90 EUR Běžná cena
    2 x 2.000 W
    45.8 kg
    Up to 100 km (32 Ah) / up to 130 km (40 Ah)
    32 Ah CN / 40 Ah Samsung/LG | 72 V
1 z 10

Získejte slevu 50 € na objednávky nad 500 €

Porovnání produktů

Vyberte produkty a porovnejte jejich vlastnosti.

Náhradní díly

1 z 20

Často kladené otázky

Můžete si produkt před nákupem vyzkoušet?

Samozřejmě! Srdečně vás vítáme v našem showroomu na adrese Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana, kde si můžete vybrané produkty osobně vyzkoušet. Máme otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. V neděli a o státních svátcích máme zavřeno.

Abychom zajistili, že Vámi požadovaný produkt bude k dispozici, prosím zavolejte nám předem. Můžeme tak potvrdit dostupnost a připravit vše pro vaši návštěvu.

Lze elektrickou koloběžku / kolo apod. čistit vysokotlakým čističem?

Ne – tlaková myčka může poškodit elektrické součásti, proto používejte pouze vlhký hadřík.

Kam doručujete?

Evropská unie (EU)

Aktuálně doručujeme v rámci Slovinska a do všech členských států Evropské unie (EU) s výjimkou Malty, Kypru, Alandských ostrovů, řeckých ostrovů, Kanárských ostrovů, Baleárských ostrovů, Sicílie a Sardinie.

Upozorňujeme, že doručení na chorvatské ostrovy je možné pouze u položek s hmotností méně než 31,5 kg.

Mezinárodní doručení (mimo EU)

Doručujeme také do vybraných zemí mimo EU, včetně Spojeného království, Švýcarska, Norska, Srbska, Bosny a Hercegoviny a dalších.

Pokud si přejete objednat z některé z těchto zemí, kontaktujte nás předem, abychom vám mohli připravit co nejpřesnější a cenově nejvýhodnější cenovou nabídku dopravy.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaká je dodací lhůta?

Doba zpracování objednávky:

Objednávky obvykle zpracováváme do 1–2 pracovních dnů (s výjimkou víkendů a státních svátků) po obdržení e-mailu s potvrzením objednávky.

Standardní dodací lhůty:
  • V rámci Slovinska: doručení obvykle trvá 1–7 pracovních dnů po zpracování a odeslání.
  • V rámci EU (mimo Slovinsko): doručení obvykle trvá 5–10 pracovních dnů po zpracování a odeslání.
  • Mimo EU: doručení obvykle trvá 7–14 pracovních dnů po zpracování a odeslání.

Upozorňujeme, že dodací lhůty jsou orientační a mohou být ovlivněny faktory mimo naše kontrolu – například státními svátky, vysokým objemem objednávek nebo neočekávanými logistickými problémy.

V případě významného zpoždění vás budeme okamžitě informovat e-mailem.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Kolik stojí doprava?

U doručení v rámci Evropské unie (EU) se náklady na doručení liší podle země odeslání, cílové země a hmotnosti zásilky. Příslušné náklady na dopravu se vypočítají a zobrazí u pokladny před definitivním odesláním vaší objednávky.

U doručení mimo EU se náklady na doručení počítají individuálně na vyžádání a nezobrazují se u pokladny. Pokud máte zájem o cenovou nabídku doručení do země mimo EU, kontaktujte nás e-mailem.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaké jsou podmínky vrácení zboží?

Právo na odstoupení od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží máte tehdy, pokud nám zašlete e-mail s jasným písemným oznámením o odstoupení od smlouvy.

Vrácení zásilky


Pokud vracíte vadný díl nebo zboží poškozené při doručení, je vrácení pro vás do 14 dnů zcela zdarma.

Pokud vracíte nepoškozené a bezvadné zboží, náklady na vrácení hradíte vy.

Při vrácení odečteme od částky k vrácení buď:

a) skutečné náklady na dopravu platné v okamžik zahájení vrácení, nebo

b) odpovídající částku z tabulky nákladů na vrácení (podle toho, která hodnota je nižší).

Stav zboží

Zboží si můžete prohlédnout tak, jako byste tak učinili v kamenné prodejně. Jakékoli použití nad tento rámec může vést ke snížení vrácené částky.

Vrácení peněz

Všechny oprávněné platby vám vrátíme do 14 dnů od obdržení vráceného zboží, včetně standardních nákladů na doručení, a to stejným platebním způsobem, pokud se nedohodneme jinak.

Upozorňujeme vás, že některé položky nelze vrátit. Úplné podrobnosti najdete v našich Zásadách vrácení a refundace.

Máte další otázky ohledně produktu Dualtron Forever?