Přejít na informace o produktu
1 z 24

Pure Advance+ McLaren Edition

Informace o prodejně
Prohlídka / osobní odběr je možný od pondělí do soboty.
Otevírací doba: Po–Pá: 9:00–19:00
So: 10:00–16:00
Neděle a státní svátky: Zavřeno
Telefon: +386 30 771 787
Barva: Černá
Až 100 EUR z cenyNový
Běžná cena 999,90 EUR
Výprodejová cena 999,90 EUR Běžná cena 1.099,90 EUR


SLEVA 20 %

Na dva doplňky níže.

10 produkty



Platební metody
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Elektrická koloběžka Pure Advance+ McLaren Edition

Prvotřídní závodní geny spojené s prémiovým zážitkem z jízdy.


Electric scooter Pure Advance+ McLaren Edition – man standing with orange variant

Benefits icon Pro koho je tato elektrická koloběžka nejvhodnější?

Elektrická koloběžka Pure Advance+ McLaren Edition je stvořená pro milovníky prestiže, Formule 1 a pokročilých technologií. Je ideální pro městské jezdce, kteří neuznávají kompromisy mezi stylem a funkčností. Díky svému jedinečnému skládacímu designu představuje perfektní volbu pro ty, kteří potřebují snadné uskladnění v bytě nebo kanceláři a zároveň chtějí na silnici vyniknout exkluzivním vzhledem.

Electric scooter Pure Advance+ McLaren Edition – orange variant next to sports car

Lighting icon Exkluzivní design McLaren

Tato speciální edice vyniká rozpoznatelnou papájově oranžovou barvou, která je poznávacím znamením týmu McLaren. Jasný a letní odstín v kombinaci se sportovní estetikou zajišťuje, že se na koloběžce budete cítit stejně exkluzivně jako v závodním voze. Vysoce kvalitní materiály a prémiové zpracování podtrhují prémiový charakter a dlouhodobou odolnost tohoto modelu.

Electric scooter Pure Advance+ McLaren Edition – orange variant, front wheel close-up

Suspension icon Revoluční stabilita a postoj

Pure Advance+ McLaren zcela mění pravidla hry díky jedinečné pozici jezdce. Namísto bočního postoje umožňuje stát s chodidly na šířku ramen a otočenými dopředu. Tato přirozená pozice rovnoměrně rozkládá váhu, snižuje těžiště a zajišťuje výjimečnou stabilitu a kontrolu během jízdy, která je bezpečnější a pohodlnější než u klasických e-koloběžek.

Electric scooter Pure Advance+ McLaren Edition – orange variant, folded view

Package icon Mimořádně kompaktní a skládací

Navzdory své robustnosti je tato koloběžka mistrem praktičnosti. Skládací řídítka, stupačky a sloupek řízení umožňují, aby byla složená koloběžka až o 70 % užší než běžné modely. S rozměry pouhých 104 cm × 15 cm × 54 cm (ve složeném stavu) ji snadno uložit do zavazadlového prostoru auta, pod stůl nebo do úzké chodby. Váží pouhých 16,2 kg, což umožňuje snadné přenášení.

Electric scooter Pure Advance+ McLaren Edition – black variant next to sports car

Motor icon Výkonný motor do každého kopce

Vylepšený motor nabízí jmenovitý výkon 500 W a dosahuje působivého maximálního výkonu 960 W. To zaručuje rychlou akceleraci a zdolávání kopců se stoupáním až do 19 %. Ať už dojíždíte do práce, nebo vyrážíte na výlet, Pure McLaren vás spolehlivě a rychle dopraví do cíle rychlostí až 25 km/h (omezeno).

Electric scooter Pure Advance+ McLaren Edition – dashboard display close-up

Battery icon Spolehlivá baterie a dojezd

Integrovaná vysoce kvalitní lithium-iontová baterie s kapacitou 12 Ah (432 Wh) umožňuje optimální dojezd až 50 km na jedno nabití. Na 80 % kapacity se baterie nabije za pouhých 2,5 hodiny, přičemž plného nabití dosáhne přibližně za 7,25 hodiny. Koloběžka se rovněž pyšní vysokým standardem voděodolnosti IP65, což znamená, že je odolná vůči prachu a tryskající vodě.

Electric scooter Pure Advance+ McLaren Edition – man standing with orange variant

Brakes icon Špičková bezpečnost a brzdění

Bezpečnost je na prvním místě díky duálnímu brzdovému systému: přední bubnová brzda vyžaduje jen minimální údržbu, zatímco zadní elektronická brzda zahrnuje rekuperaci (KERS) pro zpětné získávání energie. Dobrou přilnavost zajišťují 10palcové bezdušové pneumatiky, které jsou naplněné vzduchem pro pohodlnější jízdu. Koloběžka je rovněž vybavena výkonnými světly, brzdovým světlem a směrovými světly.

Electric scooter Pure Advance+ McLaren Edition – handlebar and display close-up

Display icon Chytré funkce a ovládání

Přehledný LED displej je umístěn na řídítkách a ukazuje rychlost, stav baterie a jízdní režim. Koloběžka obsahuje také bezpečnostní prvek v podobě zámku motoru (imobilizéru), který se ovládá digitálně. Díky třem rychlostním stupním si můžete jízdu přizpůsobit svým schopnostem a okolnímu prostředí a robustní konstrukce unese jezdce o hmotnosti až 126 kg.

Package icon Co obdržíte při nákupu?

  • Elektrická koloběžka Pure Advance+ McLaren Edition
  • Nabíječka
  • Uživatelská příručka
  • Adaptér pro huštění pneumatik
  • Záruka: 1 rok
  • Servis a podpora na adrese Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana.

Specifications icon Technické specifikace

Model Pure Advance+ McLaren Edition
Výkon motoru (jmenovitý) 500 W
Výkon motoru (maximální) 960 W
Maximální rychlost až 25 km/h (omezeno)
Baterie 36 V 12 Ah (432 Wh) Lithium-iontová
Dojezd (optimální) až 50 km
Maximální stoupání 19 %
Nosnost 126 kg
Hmotnost 16,2 kg
Doba nabíjení (0–100 %) 7,25 hodiny (80 % za 2,5 hodiny)
Brzdy Přední bubnová, zadní elektronická (rekuperace)
Pneumatiky 10palcové bezdušové (vzduchové)
Voděodolnost IP65
Rozměry (rozložená) 104 × 60 × 108 cm
Rozměry (složená) 104 × 15 × 54 cm
Displej LED
Bezpečnost Imobilizér, brzdové světlo
Doporučený věk od 14 let

Podobné produkty

  • Electric scooter Pure FLEX – grey scooter, folded and unfolded comparison
    Nový

    Čistý FLEX

    Běžná cena 1.199,90 EUR
    Výprodejová cena 1.199,90 EUR Běžná cena
    500 W
    16.2 kg
    40 km
    12 Ah | 36 V
  • Electric scooter StreetBooster Castor – side view, green colour variant
    Až 200 EUR z cenyNový

    StreetBooster Castor

    Běžná cena 1.249,90 EUR
    Výprodejová cena 1.249,90 EUR Běžná cena 1.449,90 EUR
    900 W
    36 kg
    44 km
    13 Ah | 48 V
  • Electric scooter StreetBooster Sirius – lime green colour variant, battery removed
    Až 200 EUR z cenyNový

    StreetBooster Sirius

    Běžná cena Od 699,90 EUR
    Výprodejová cena Od 699,90 EUR Běžná cena 899,90 EUR
    500 W
    20.3 kg
    40 km
    9.4 Ah | 36 V
  • Electric scooter StreetBooster Vega – white colour variant, front three-quarter view
    Až 50 EUR z cenyNový

    StreetBooster Vega

    Běžná cena 499,90 EUR
    Výprodejová cena 499,90 EUR Běžná cena 549,90 EUR
    400 W
    14.2 kg
    42 km
    12 Ah | 36 V
  • Elektrická koloběžka Xiaomi 5 – pohled zepředu ze tří čtvrtin
    Až 120 EUR z cenyVyprodáno

    Xiaomi 5

    Běžná cena 429,99 EUR
    Výprodejová cena 429,99 EUR Běžná cena 549,99 EUR
    350 W
    20.1 kg
    60 km
    10.2 Ah | 48 V
  • Electric scooter Xiaomi 5 MAX GL – front three-quarter view
    Až 240,09 EUR z ceny

    Xiaomi 5 MAX GL

    Běžná cena 559,90 EUR
    Výprodejová cena 559,90 EUR Běžná cena 799,99 EUR
    400 W
    20.1 kg
    60 km
    10.2 Ah | 48 V
  • Electric scooter Xiaomi 5 PRO – front three-quarter view
    Až 110 EUR z cenyVyprodáno

    Xiaomi 5 PRO

    Běžná cena 589,99 EUR
    Výprodejová cena 589,99 EUR Běžná cena 699,99 EUR
    400 W
    20.1 kg
    60 km
    10.2 Ah | 48 V
  • Electric scooter Xiaomi Elite – left side view
    Až 80,09 EUR z cenyVyprodáno

    Xiaomi Elite

    Běžná cena 399,90 EUR
    Výprodejová cena 399,90 EUR Běžná cena 479,99 EUR
    400 W
    20 kg
    45 km
    10 Ah | 36 V
  • Elektrická koloběžka Joyor T10 – pohled zepředu ze tří čtvrtin

    Joyor T10

    Běžná cena 999,99 EUR
    Výprodejová cena 999,99 EUR Běžná cena
    2 x 1.000 W
    29.6 kg
    75 km
    18 Ah | 60 V
1 z 9

Získejte slevu 50 € na objednávky nad 500 €

Porovnání produktů

Vyberte produkty a porovnejte jejich vlastnosti.

Náhradní díly

1 z 20

Často kladené otázky

Můžete si produkt před nákupem vyzkoušet?

Samozřejmě! Srdečně vás vítáme v našem showroomu na adrese Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana, kde si můžete vybrané produkty osobně vyzkoušet. Máme otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. V neděli a o státních svátcích máme zavřeno.

Abychom zajistili, že Vámi požadovaný produkt bude k dispozici, prosím zavolejte nám předem. Můžeme tak potvrdit dostupnost a připravit vše pro vaši návštěvu.

Lze elektrickou koloběžku / kolo apod. čistit vysokotlakým čističem?

Ne – tlaková myčka může poškodit elektrické součásti, proto používejte pouze vlhký hadřík.

Kam doručujete?

Evropská unie (EU)

Aktuálně doručujeme v rámci Slovinska a do všech členských států Evropské unie (EU) s výjimkou Malty, Kypru, Alandských ostrovů, řeckých ostrovů, Kanárských ostrovů, Baleárských ostrovů, Sicílie a Sardinie.

Upozorňujeme, že doručení na chorvatské ostrovy je možné pouze u položek s hmotností méně než 31,5 kg.

Mezinárodní doručení (mimo EU)

Doručujeme také do vybraných zemí mimo EU, včetně Spojeného království, Švýcarska, Norska, Srbska, Bosny a Hercegoviny a dalších.

Pokud si přejete objednat z některé z těchto zemí, kontaktujte nás předem, abychom vám mohli připravit co nejpřesnější a cenově nejvýhodnější cenovou nabídku dopravy.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaká je dodací lhůta?

Doba zpracování objednávky:

Objednávky obvykle zpracováváme do 1–2 pracovních dnů (s výjimkou víkendů a státních svátků) po obdržení e-mailu s potvrzením objednávky.

Standardní dodací lhůty:
  • V rámci Slovinska: doručení obvykle trvá 1–7 pracovních dnů po zpracování a odeslání.
  • V rámci EU (mimo Slovinsko): doručení obvykle trvá 5–10 pracovních dnů po zpracování a odeslání.
  • Mimo EU: doručení obvykle trvá 7–14 pracovních dnů po zpracování a odeslání.

Upozorňujeme, že dodací lhůty jsou orientační a mohou být ovlivněny faktory mimo naše kontrolu – například státními svátky, vysokým objemem objednávek nebo neočekávanými logistickými problémy.

V případě významného zpoždění vás budeme okamžitě informovat e-mailem.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Kolik stojí doprava?

U doručení v rámci Evropské unie (EU) se náklady na doručení liší podle země odeslání, cílové země a hmotnosti zásilky. Příslušné náklady na dopravu se vypočítají a zobrazí u pokladny před definitivním odesláním vaší objednávky.

U doručení mimo EU se náklady na doručení počítají individuálně na vyžádání a nezobrazují se u pokladny. Pokud máte zájem o cenovou nabídku doručení do země mimo EU, kontaktujte nás e-mailem.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaké jsou podmínky vrácení zboží?

Právo na odstoupení od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží máte tehdy, pokud nám zašlete e-mail s jasným písemným oznámením o odstoupení od smlouvy.

Vrácení zásilky


Pokud vracíte vadný díl nebo zboží poškozené při doručení, je vrácení pro vás do 14 dnů zcela zdarma.

Pokud vracíte nepoškozené a bezvadné zboží, náklady na vrácení hradíte vy.

Při vrácení odečteme od částky k vrácení buď:

a) skutečné náklady na dopravu platné v okamžik zahájení vrácení, nebo

b) odpovídající částku z tabulky nákladů na vrácení (podle toho, která hodnota je nižší).

Stav zboží

Zboží si můžete prohlédnout tak, jako byste tak učinili v kamenné prodejně. Jakékoli použití nad tento rámec může vést ke snížení vrácené částky.

Vrácení peněz

Všechny oprávněné platby vám vrátíme do 14 dnů od obdržení vráceného zboží, včetně standardních nákladů na doručení, a to stejným platebním způsobem, pokud se nedohodneme jinak.

Upozorňujeme vás, že některé položky nelze vrátit. Úplné podrobnosti najdete v našich Zásadách vrácení a refundace.

Máte další otázky ohledně produktu Pure Advance+ McLaren Edition?