Ga direct naar productinformatie
1 van 21

Hiley TIGER SUPRA

Winkelinformatie
Bezichtiging / persoonlijk afhalen is mogelijk van maandag tot en met zaterdag.
Openingstijden: Ma–vr: 9:00–19:00
Za: 10:00–16:00
Zon- en feestdagen: GESLOTEN
Telefoon: +386 30 771 787
Tot 200 EUR kortingUitverkocht
Normale prijs 2.499,90 EUR
Aanbiedingsprijs 2.499,90 EUR Normale prijs 2.699,90 EUR
Verzendkosten berekenen…

De verzendprijs kan per land verschillen.




Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
Lokale wet- en regelgeving
Veiligheidsinformatieblad
Helaas is dit product niet op voorraad.

Maar we kunnen u laten weten zodra het weer beschikbaar is.

Hiley Tiger SUPRA Elektrische step

Superieure kracht, veiligheid en technologie voor de meest veeleisende gebruikers.


Elektrische scooter Hiley TIGER SUPRA – rijder op onverharde weg, zonnige dag

Benefits icon Voor wie is deze elektrische step het meest geschikt?

De Hiley Tiger SUPRA elektrische step is ontworpen voor de meest veeleisende rijders die op zoek naar de ideale balans tussen compromisloze kracht, veiligheid en geavanceerde technologie. Hij is geschikt voor zowel dynamische stadsritten als langere reizen en biedt een uitzonderlijke actieradius en comfort. Het is de perfecte keuze voor iedereen die het meeste van zijn step verwacht en geen compromissen sluit op het gebied van prestaties en betrouwbaarheid.

Elektrische scooter Hiley TIGER SUPRA – achterwiel en remlicht in werkplaats

Motor icon Twee motoren met 3200W aan vermogen

Het hart van de step wordt gevormd door twee synchrone borstelloze motoren, elk met een vermogen van 1600W, wat een indrukwekkend totaalvermogen van 3200W oplevert. In combinatie met hoogwaardige sinusgolf-controllers maken ze bliksemsnelle acceleratie en uitzonderlijke rijdynamiek mogelijk, en overwinnen ze moeiteloos hellingen tot 35°. Het vermogen is altijd beschikbaar wanneer u het nodig heeft.

Elektrische scooter Hiley TIGER SUPRA – achterdek en zijstandaard in showroom

Battery icon Premium batterij voor een actieradius tot 120 km

Ga zonder zorgen op pad. De Hiley Tiger SUPRA is uitgerust met een hoogvoltage 60V 31.5 Ah (1890 Wh) batterij, samengesteld uit de hoogste kwaliteit Samsung 21700 cellen. Deze krachtige batterij biedt een ongelooflijke actieradius tot 120 km op een enkele lading, wat u de vrijheid geeft voor dagtochten en lange stadsritten.

Elektrische scooter Hiley TIGER SUPRA – persoon rijdt op scooter op bospad

Suspension icon Volledig instelbare hydraulische vering

Geniet van een comfortabele en gecontroleerde rit op alle terreinen. De step beschikt over professionele hydraulische vering aan de voor- en achterzijde. Deze maakt volledige aanpassing mogelijk, inclusief het instellen van de stijfheid en de terugslagsnelheid (ReBound), waardoor u de vering perfect kunt afstemmen op uw rijstijl en de ondergrond.

Elektrische scooter Hiley TIGER SUPRA – voorwiel spat door een plas

Brakes icon Compromisloze veiligheid met NUTT hydraulische remmen

Als het op veiligheid aankomt, kent de Tiger SUPRA geen compromissen. Hij is uitgerust met een hoogwaardig NUTT-remsysteem, voorzien van hydraulische schijfremmen met 4 zuigers aan de voor- en achterzijde. Remblokken met warmteafvoer en de ondersteuning van een eABS-systeem zorgen voor een onmiddellijke reactie en uitzonderlijke remkracht onder alle omstandigheden.

Elektrische scooter Hiley TIGER SUPRA – man met scooter aan een meer bij zonsondergang

Display icon Slim TFT-display en geavanceerde beveiliging

Een helder TFT-display toont u alle belangrijke rijgegevens in realtime. De beveiliging wordt verzorgd door een geavanceerd antidiefstalsysteem met NFC-vergrendeling en een alarm. Als de vergrendelde step beweging detecteert, gaat er een luid alarm af, knipperen de lichten en worden de motoren geblokkeerd om elke verplaatsing van het voertuig te voorkomen.

Elektrische scooter Hiley TIGER SUPRA – persoon rijdend op scooter op stoffige weg

Lighting icon Uitgebreid verlichtingssysteem voor maximale zichtbaarheid

Wees zichtbaar en veilig, dag en nacht. De Hiley Tiger SUPRA is uitgerust met een krachtig LED-voorlicht, een achterremlicht en geïntegreerde richtingaanwijzers. De finishing touch zijn de aantrekkelijke RGB LED-strips aan de zijkant, waarvan de kleur en verlichtingsmodus kunnen worden aangepast via een smartphone-app, wat de zichtbaarheid vergroot en een futuristische look toevoegt.

Elektrische scooter Hiley TIGER SUPRA – persoon rijdend op scooter op modderig pad

Warranty icon Duurzaamheid en uitzonderlijke waterbestendigheid

De step is gebouwd voor langdurig gebruik onder alle omstandigheden. Een uniek en robuust vouwmechanisme zorgt voor stabiliteit tijdens het rijden. Door het gebruik van waterdichte elektronica en een extra verzegelde batterij wordt een hoog beschermingsniveau bereikt: IPX6 voor de gehele step en IPX7 voor de batterij en de belangrijkste elektronische componenten, wat zorgeloos rijden mogelijk maakt, zelfs in uitdagende weersomstandigheden.

Package icon Wat ontvangt u bij uw aankoop?

  • Hiley Tiger SUPRA Elektrische step
  • 3,5A Oplader
  • Gebruikershandleiding
  • NFC-vergrendelingskaarten
  • Garantie: 1 jaar
  • Service en ondersteuning op het adres Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana.

Specifications icon Technische specificaties

Model Hiley Tiger SUPRA
Motorvermogen 2 x 1600 W (totaal vermogen 3200 W)
Batterij 60V 31.5 Ah Samsung (1890 Wh)
Actieradius tot 120 km
Snelheid tot 25 km/h (begrensd)
Maximale helling tot 35°
Remmen NUTT hydraulische remmen met 4 zuigers voor en achter met eABS
Banden 11-inch (27,9 cm) CST banden zonder binnenband
Vering Instelbare hydraulische vering voor en achter
Maximale belasting 130 kg
Oplaadtijd 5 - 10 uur (met de meegeleverde 3,5A oplader)
Display Slim TFT-display met NFC-vergrendeling en alarm
Verlichting LED-voorzijde, achterremlicht, richtingaanwijzers, RGB-strips aan de zijkant
Waterbestendigheid IPX6 (step), IPX7 (batterij en elektronica)
Gewicht van de step 38 kg
Inklapbaar Ja, met een robuust mechanisme
Kenmerken Cruise control, NFC-vergrendeling, alarm, 5 rijmodi, app-ondersteuning

Reserveonderdelen voor Hiley

Vergelijkbare producten

  • Elektrische scooter Hiley TIGER KING RS – driekwart vooraanzicht, zwart en geel
    Tot 600 EUR kortingNieuw

    Hiley TIGER KING RS

    Normale prijs 3.299,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 3.299,90 EUR Normale prijs 3.899,90 EUR
    2 x 2.300 W
    43 kg
    137 km
    35 Ah | 72 V
  • Elektrische scooter Hiley Tiger 10 V5 – driekwart vooraanzicht
    Tot 100 EUR kortingNieuw

    Hiley Tiger 10 V5

    Normale prijs 1.999,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 1.999,90 EUR Normale prijs 2.099,90 EUR
    2 x 1.000 W
    29.9 kg
    95 km
    27 Ah | 52 V
  • Elektrische scooter Hiley TIGER EVO GTR – driekwart vooraanzicht
    Tot 80 EUR kortingNieuw

    Hiley TIGER EVO GTR

    Normale prijs 1.599,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 1.599,90 EUR Normale prijs 1.679,90 EUR
    2 x 1.000 W
    28.5 kg
    85 km
    22.5 Ah | 52 V
  • Elektrische scooter Teverun Fighter Mini PRO 2026 V2 | 60V 31.8 Ah – driekwart vooraanzicht
    Tot 150 EUR korting

    Teverun Fighter Mini PRO 2026 V2 | 60V 31.8 Ah

    Normale prijs 2.349,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 2.349,90 EUR Normale prijs 2.499,90 EUR
    2 x 1.000 W
    36 kg
    100 km
    31,8 Ah (Samsung-batterij) | 60 V
  • Elektrische scooter Kaabo Wolf Warrior 11 MAX – vooraanzicht, zijstandaard omlaag

    Kaabo Wolf Warrior 11 MAX

    Normale prijs 2.799,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 2.799,90 EUR Normale prijs
    2 x 1.500 W
    52 kg
    150 km
    36 Ah | 60 V
  • Elektrische scooter Kaabo Mantis King GT – driekwart vooraanzicht
    Tot 300,09 EUR korting

    Kaabo Mantis King GT

    1 totaal aantal recensies

    Normale prijs Vanaf 1.999,90 EUR
    Aanbiedingsprijs Vanaf 1.999,90 EUR Normale prijs 2.299,99 EUR
    2 x 1.100 W
    33 kg
    90 km
    24 Ah | 60 V
  • Elektrische scooter Teverun Fighter 11+ 2026 – driekwart vooraanzicht, witte achtergrond
    Uitverkocht

    Teverun Fighter 11+ 2026

    Normale prijs 3.299,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 3.299,90 EUR Normale prijs
    2 x 1.600 W
    44 kg
    120 km
    35 Ah | 60 V
  • Elektrische scooter Langfeite C1 2026 – vooraanzicht driekwart
    Tot 100 EUR korting

    Langfeite C1 2026

    Normale prijs Vanaf 2.699,90 EUR
    Aanbiedingsprijs Vanaf 2.699,90 EUR Normale prijs 3.099,90 EUR
    2 x 2.000 W
    43 kg
    75 km / 105 km
    26 Ah / 36 Ah | 60 V
  • Elektrische scooter Langfeite H1 2026 – vooraanzicht driekwart, standaard omlaag

    Langfeite H1 2026

    Normale prijs 3.299,90 EUR
    Aanbiedingsprijs 3.299,90 EUR Normale prijs
    2 x 2.000 W
    53 kg
    110 km
    35 Ah | 72 V
1 van 9
EVOLT showroom and service entrances

Waarom kiezen voor EVOLT ?

Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana, Slovenië

Bezoek onze 200 m² showroom in Vič, Ljubljana, waar verkoop, onderhoud en reserveonderdelen samenkomen onder één dak.

Bekijk en probeer producten persoonlijk, met deskundig advies, onderhoud in Slovenië en ondersteuning voor reserveonderdelen na uw aankoop.

MA–VR: 9:00–19:00
ZA: 10:00–16:00

Inside the EVOLT showroom

Ontdek onze showroomvoertuigen

Op voorraad in Ljubljana

Ontdek de elektrische voertuigen die beschikbaar zijn voor een proefrit in onze showroom in Ljubljana.

Test geselecteerde modellen persoonlijk, vergelijk hun kenmerken en vind het juiste voertuig met advies van ons team.

Ontvang €50 korting op bestellingen van meer dan €500

Kies met vertrouwen

Productvergelijking

Wat biedt elk model? Vergelijk functies, zie de verschillen en vind wat bij u past.

Je vergelijking voorbereiden…

Nog vragen over Hiley TIGER SUPRA?