Přejít na informace o produktu
1 z 22

Engwe E26

Informace o prodejně
Prohlídka / osobní odběr je možný od pondělí do soboty.
Otevírací doba: Po–Pá: 9:00–19:00
So: 10:00–16:00
Neděle a státní svátky: Zavřeno
Telefon: +386 30 771 787
Barva: Tyrkysová
Typ rámu
Až 300,09 EUR z ceny
Běžná cena 1.499,90 EUR
Výprodejová cena 1.499,90 EUR Běžná cena 1.799,99 EUR


SLEVA 20 %

Na dva doplňky níže.

11 produkty



Platební metody
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa
Místní legislativa a předpisy

Elektrokolo Engwe E26

Objevte sílu, pokořte jakýkoli terén s dvojitým odpružením.


Electric bicycle Engwe E26 – two people riding on dirt trail

Benefits icon Pro koho je toto elektrokolo nejvhodnější?

Elektrokolo Engwe E26 je navrženo pro dobrodruhy a každodenní dojíždějící, kteří se nechějí omezovat pouze na zpevněné silnice. Díky dvojitému odpružení, výkonnému motoru a širokým pneumatikám je ideální pro ty, kteří hledají špičkové pohodlí a výkon v různorodém terénu, na lesních stezkách nebo městských ulicích. Představuje perfektní volbu pro každého, kdo chce spolehlivé a všestranné kolo pro objevování bez hranic.

Electric bicycle Engwe E26 – man riding on dirt trail

Motor icon Výkonný motor pro pokoření každého kopce

Srdcem modelu E26 je výkonný bezuhlíkový motor 250 W, který nabízí působivý točivý moment 70 Nm. V kombinaci s inteligentní řídicí jednotkou vám tento výkon umožňuje bez námahy zvládat prudká stoupání až do 30°. Užijte si zrychlení a sílu, kterou potřebujete k překonání jakékoli výzvy na vaší cestě.

Electric bicycle Engwe E26 – wireframe diagram with highlighted wheels

Suspension icon Dvojité odpružení pro bezkonkurenční pohodlí

Zažijte výjimečně plynulou jízdu bez ohledu na terén. Elektrokolo Engwe E26 je vybaveno systémem dvojitého odpružení, který zahrnuje přední odpruženou vidlici a tlumič sedlovky. Tento systém účinně absorbuje vibrace a nárazy, zlepšuje přilnavost pneumatik a poskytuje špičkový komfort a ovladatelnost i na těch nejnáročnějších stezkách.

Electric bicycle Engwe E26 – range comparison infographic, aerial road view

Battery icon Baterie pro dlouhá dobrodružství

Vyrazte na cestu bez obav o dojezd. Kolo je vybaveno velkokapacitní vyjímatelnou lithium-iontovou baterií 48 V 16 Ah, která v režimu asistence poskytuje neuvěřitelný dojezd až 140 km. Baterie je elegantně integrovaná do rámu a lze ji snadno vyjmout pro nabíjení doma nebo v kanceláři.

Electric bicycle Engwe E26 – couple riding bikes in forest

Brakes icon Hydraulické brzdy pro maximální bezpečnost

Spolehlivé a bezpečné zastavení za všech podmínek zajišťují přední a zadní hydraulické kotoučové brzdy 180 mm. Ve srovnání s mechanickými brzdami nabízejí hydraulické brzdy větší brzdný výkon, lepší odezvu páčky a menší nároky na údržbu, což vám poskytne úplnou kontrolu a bezstarostnou jízdu.

Electric bicycle Engwe E26 – man riding yellow bike, scenic backgrounds

Tyres icon Široké pneumatiky pro jakýkoli terén

Kolo Engwe E26 je vybaveno masivními pneumatikami o rozměru 26 × 4,0 palce. Tyto široké pneumatiky poskytují výjimečnou přilnavost, stabilitu a pohodlí na různých površích, od městského asfaltu až po písek, štěrk a lesní stezky. Užijte si jistou jízdu, kamkoli vás cesta zavede.

Electric bicycle Engwe E26 – rear wheel and derailleur close-up

Transmission icon Přesnost a spolehlivost se systémem řazení Shimano

Ověřený 7rychlostní systém řazení Shimano zajišťuje hladké a snadné přizpůsobení rychlosti. Ať už stoupáte do kopce, nebo zrychlujete na rovném povrchu, vždy najdete správný převod pro efektivní šlapání a optimální zážitek z jízdy.

Electric bicycle Engwe E26 – woman riding yellow bike, city background

Display icon Všechny informace na jednom místě

Sledujte všechna klíčová data o jízdě na přehledném LCD displeji. Displej zobrazuje aktuální rychlost, stav baterie, ujetou vzdálenost, úroveň asistence a další důležité informace, což vám poskytuje kompletní přehled a kontrolu nad vaším kolem.

Package icon Co je v krabici?

  • Elektrokolo Engwe E26
  • Baterie 48 V 16 Ah
  • Nabíječka baterie
  • Sada základního montážního nářadí
  • Pedály (2 kusy)
  • Uživatelská příručka
  • Záruka: 1 rok
  • Servis a podpora na adrese Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana.

Specifications icon Technické specifikace

Model Engwe E26 (High-Step / Step-Thru)
Materiál rámu Hliníková slitina 6061
Motor Bezuhlíkový motor 250 W
Točivý moment motoru 70 Nm
Baterie Vyjímatelná lithium-iontová 48 V 16 Ah
Dojezd až 140 km (v režimu asistence – PAS)
Rychlost až 25 km/h (omezeno)
Brzdy Přední a zadní hydraulické kotoučové brzdy 180 mm
Převody SHIMANO 7rychlostní
Pneumatiky 26 × 4,0 palce
Odpružení Přední vidlice + tlumič sedlovky
Maximální stoupání 30°
Doba nabíjení Přibližně 5,5–6 hodin
Displej LCD displej
Maximální nosnost 150 kg
Vhodná výška jezdce 170–200 cm
Hmotnost kola 34,5 kg (High-Step), 33,5 kg (Step-Thru)
Rozměry (rozložené) 196 × 69 × 120 cm

Podobné produkty

  • Elektrokolo Engwe L20 3.0 Pro – pohled zepředu ze tří čtvrtin, černá barevná varianta

    Engwe L20 3.0 Pro

    Běžná cena 1.799,90 EUR
    Výprodejová cena 1.799,90 EUR Běžná cena
    250 W
    34.7 kg
    160 km
    15 Ah | 48 V
  • Elektrokolo Engwe L20 3.0 Boost – pohled zepředu ze tří čtvrtin, zlatá barevná varianta

    Engwe L20 3.0 Boost

    Běžná cena 1.499,90 EUR
    Výprodejová cena 1.499,90 EUR Běžná cena
    250 W
    33.2 kg
    135 km
    13.5 Ah | 48 V
  • Electric bicycle Engwe EP-2 3.0 Boost – front three-quarter view, black colour variant

    Engwe EP-2 3.0 Boost

    Běžná cena 1.399,90 EUR
    Výprodejová cena 1.399,90 EUR Běžná cena
    250 W
    32.3 kg
    120 km
    13.5 Ah | 48 V
  • Electric bicycle Engwe Engine Pro 3.0 Boost – front three-quarter view, black colour variant

    Engwe Engine Pro 3.0 Boost

    Běžná cena 1.749,90 EUR
    Výprodejová cena 1.749,90 EUR Běžná cena
    250 W
    34.7 kg
    130 km
    15 Ah | 48 V
  • Electric bicycle Engwe M20 – front three-quarter view, black colour

    Engwe M20

    Běžná cena Od 1.249,90 EUR
    Výprodejová cena Od 1.249,90 EUR Běžná cena
    250 W
    34.8 kg
    75 km - 150 km
    13 Ah / 26 Ah | 48 V
  • Electric bicycle Engwe Engine X – front three-quarter view, black colour variant

    Engwe Engine X

    Běžná cena 1.349,90 EUR
    Výprodejová cena 1.349,90 EUR Běžná cena
    250 W
    31.7 kg
    120 km
    13 Ah | 48 V
  • Electric bicycle Engwe Engine Pro 2.0 – front three-quarter view, black colour variant

    Engwe Engine Pro 2.0

    Zbývá pouze 4
    Běžná cena 1.599,90 EUR
    Výprodejová cena 1.599,90 EUR Běžná cena
    250 W
    31.6 kg
    110 km
    16 Ah | 48 V
  • Elektrokolo Engwe L20 Boost – pohled zepředu ze tří čtvrtin, černá barva
    Až 160,09 EUR z ceny

    Engwe L20 Boost

    Běžná cena 1.189,90 EUR
    Výprodejová cena 1.189,90 EUR Běžná cena 1.349,99 EUR
    250 W
    34 kg
    85 / 126 km
    13 Ah | 48 V
  • Electric bicycle Engwe EP-2 Boost – front three-quarter view, orange colour variant
    Až 150,09 EUR z ceny

    Engwe EP-2 Boost

    Běžná cena 1.199,90 EUR
    Výprodejová cena 1.199,90 EUR Běžná cena 1.349,99 EUR
    250 W
    30 kg
    120 km
    13 Ah | 48 V
1 z 9

Získejte slevu 50 € na objednávky nad 500 €

Porovnání produktů

Vyberte produkty a porovnejte jejich vlastnosti.

Náhradní díly

1 z 20

Často kladené otázky

Můžete si produkt před nákupem vyzkoušet?

Samozřejmě! Srdečně vás vítáme v našem showroomu na adrese Tržaška cesta 222, 1000 Ljubljana, kde si můžete vybrané produkty osobně vyzkoušet. Máme otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. V neděli a o státních svátcích máme zavřeno.

Abychom zajistili, že Vámi požadovaný produkt bude k dispozici, prosím zavolejte nám předem. Můžeme tak potvrdit dostupnost a připravit vše pro vaši návštěvu.

Lze elektrickou koloběžku / kolo apod. čistit vysokotlakým čističem?

Ne – tlaková myčka může poškodit elektrické součásti, proto používejte pouze vlhký hadřík.

Kam doručujete?

Evropská unie (EU)

Aktuálně doručujeme v rámci Slovinska a do všech členských států Evropské unie (EU) s výjimkou Malty, Kypru, Alandských ostrovů, řeckých ostrovů, Kanárských ostrovů, Baleárských ostrovů, Sicílie a Sardinie.

Upozorňujeme, že doručení na chorvatské ostrovy je možné pouze u položek s hmotností méně než 31,5 kg.

Mezinárodní doručení (mimo EU)

Doručujeme také do vybraných zemí mimo EU, včetně Spojeného království, Švýcarska, Norska, Srbska, Bosny a Hercegoviny a dalších.

Pokud si přejete objednat z některé z těchto zemí, kontaktujte nás předem, abychom vám mohli připravit co nejpřesnější a cenově nejvýhodnější cenovou nabídku dopravy.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaká je dodací lhůta?

Doba zpracování objednávky:

Objednávky obvykle zpracováváme do 1–2 pracovních dnů (víkendy a státní svátky jsou vyloučeny) poté, co obdržíte e-mail s potvrzením objednávky.

Standardní dodací lhůty:
  • V rámci Slovinska: doručení obvykle trvá 1–7 pracovních dnů po zpracování a odeslání.
  • V rámci EU (mimo Slovinsko): doručení obvykle trvá 5–10 pracovních dnů po zpracování a odeslání.
  • Mimo EU: doručení obvykle trvá 7–14 pracovních dnů po zpracování a odeslání.

Vezměte prosím na vědomí, že dodací lhůty jsou odhady a mohou být ovlivněny faktory mimo naše kontrolu – například státními svátky, velkým objemem objednávek nebo neočekávanými logistickými problémy.

V případě významných zpoždění vás budeme okamžitě informovat e-mailem.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaké jsou náklady na doručení?

U doručení v rámci Evropské unie (EU) se náklady na dopravu liší podle země odeslání, cílové země a hmotnosti zásilky. Příslušné náklady na dopravu se vypočítají a zohlední při pokladně před definitivním odesláním vaší objednávky.

U doručení mimo EU se náklady na dopravu počítají individuálně na vyžádání a v pokladně se nezobrazují. Pokud máte zájem o cenovou nabídku doručení do země mimo EU, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Další informace naleznete v našich zásadách přepravy.

Jaké jsou podmínky vrácení zboží?

Právo na odstoupení od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží máte tehdy, pokud nám zašlete e-mail s jasným písemným oznámením o odstoupení od smlouvy.

Vrácení zásilky


Pokud vracíte vadný díl nebo zboží poškozené při doručení, je vrácení pro vás do 14 dnů zcela zdarma.

Pokud vracíte nepoškozené a bezvadné zboží, náklady na vrácení hradíte vy.

Při vrácení odečteme od částky k vrácení buď:

a) skutečné náklady na dopravu platné v okamžik zahájení vrácení, nebo

b) odpovídající částku z tabulky nákladů na vrácení (podle toho, která hodnota je nižší).

Stav zboží

Zboží si můžete prohlédnout tak, jako byste tak učinili v kamenné prodejně. Jakékoli použití nad tento rámec může vést ke snížení vrácené částky.

Vrácení peněz

Všechny oprávněné platby vám vrátíme do 14 dnů od obdržení vráceného zboží, včetně standardních nákladů na doručení, a to stejným platebním způsobem, pokud se nedohodneme jinak.

Upozorňujeme vás, že některé položky nelze vrátit. Úplné podrobnosti najdete v našich Zásadách vrácení a refundace.

Máte další otázky ohledně produktu Engwe E26?