Preskočiť na informácie o produkte
1 z 38

MS Energy UrbanFold i6

Informácie o obchode
Osobné prevzatie / obhliadka je možná od pondelka do soboty.
Otváracie hodiny: Po–Pi: 9:00–19:00
So: 10:00–16:00
Nedeľa a štátne sviatky: ZATVORENÉ
Telefón: +386 30 771 787
Farba: Tyrkysová
Zľava až 140 EURVypredané
Bežná cena 759,90 EUR
Akciová cena 759,90 EUR Bežná cena 899,90 EUR
Vypočítavanie ceny dopravy…

Cena dopravy sa môže meniť podľa krajiny.

Predpokladané doručenie · Chorvátsko

Kontaktujte nás pre potvrdenie doručenia do Chorvátsko.




Spôsoby platby
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
Miestna legislatíva a predpisy
Bohužiaľ, tento produkt je vypredaný.

Môžeme vám však dať vedieť, hneď ako bude opäť dostupný.

Elektrický bicykel MS Energy UrbanFold i6

Inovatívny dizajn pre dokonalú mestskú mobilitu.


Electric bicycle MS Energy UrbanFold i6 – woman riding in park

Benefits icon Pre koho je tento elektrický bicykel najvhodnejší?

Elektrický bicykel MS Energy UrbanFold i6 je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá ultra-kompaktný, praktický a štýlový dopravný prostriedok na jazdenie po meste. Vďaka svojej výnimočnej skladnosti je perfektný pre používateľov s obmedzeným priestorom, pretože je navrhnutý tak, aby sa zmestil do batožinových priestorov všetkých áut, kajút na lodiach alebo menších skladovacích miestností. Je to vynikajúce riešenie pre každodenných dochádzajúcich, ktorí chcú moderný, pohodlný a ekologický spôsob prepravy v meste.

Electric bicycle MS Energy UrbanFold i6 – folded side view

Warranty icon Inovatívny dizajn a skladateľnosť

Rám bicykla je vyrobený z jednodielnej zliatiny horčíka, čo zaisťuje nízku hmotnosť, vysokú pevnosť a výnimočnú odolnosť voči nárazom a korózii. Kľúčovou výhodou modelu UrbanFold i6 je jeho praktickosť. Inovatívny 3-krokový skladací mechanizmus, dvojbodové zaistenie a kovové skladacie pedále vám umožňujú rýchlo a ľahko zložiť bicykel do extrémne kompaktných rozmerov, vďaka čomu sa ľahko skladuje a prenáša.

Electric bicycle MS Energy UrbanFold i6 – man riding on urban street

Motor icon Výkonný motor a inteligentný prevod

Bicykel poháňa spoľahlivý motor v zadnom náboji s výkonom 250 W a napätím 36 V, ktorý poskytuje vynikajúci krútiaci moment na zdolávanie mestských stúpaní. Je vybavený systémom Single Speed a snímačom rýchlosti, ktorý sa automaticky prispôsobuje vášmu štýlu jazdy, čím vytvára pocit z jazdy na elektrickom mopede. Vďaka tomu je jazda jednoduchá a intuitívna bez ohľadu na terén.

Electric bicycle MS Energy UrbanFold i6 – man riding black variant outdoors

Battery icon Vyberateľná batéria pre dlhý dojazd

Srdcom bicykla je lítiovo-iónová batéria s kapacitou 36 V 10 Ah (360 Wh), ktorá poskytuje dojazd až 60 km na jedno nabitie. Batéria je elegantne integrovaná do rámu, čo prispieva k lepšej stabilite a rozloženiu hmotnosti. Kľúčovou výhodou je, že batéria je vyberateľná, čo umožňuje ľahké nabíjanie kdekoľvek, bez ohľadu na umiestnenie bicykla.

Electric bicycle MS Energy UrbanFold i6 – rear wheel and frame detail, black variant

Suspension icon Pohodlie a bezpečnosť na prvom mieste

Zadné odpruženie zaisťuje pohodlnú jazdu na rôznych povrchoch efektívnym tlmením vibrácií. Stabilné 16-palcové pneumatiky CST na horčíkových ráfikoch poskytujú vynikajúcu priľnavosť. Spoľahlivý brzdný výkon zabezpečujú mechanické kotúčové brzdy, s 140 mm kotúčom vpredu a 160 mm kotúčom vzadu, čo zaisťuje bezpečné brzdenie za každých podmienok.

Electric bicycle MS Energy UrbanFold i6 – hands using NFC key on handlebar display

Display icon Kompletný prehľad a viditeľnosť

Všetky kľúčové informácie o jazde sú dostupné na prehľadnej LCD obrazovke, ktorá zobrazuje rýchlosť, stav batérie a zvolenú úroveň asistencie (3 úrovne). Riadidlá sú ergonomicky navrhnuté a ovládacie tlačidlá sú logicky usporiadané pre ľahké a bezpečné ovládanie. Integrované predné a zadné LED svetlá zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť v premávke.

Package icon Čo získate kúpou?

  • Skladací elektrický bicykel MS Energy UrbanFold i6
  • Nabíjací adaptér
  • Používateľská príručka
  • Záruka: 1 rok
  • Servis a podpora na Tržaška cesta 222, 1000 Ľubľana.

Specifications icon Technické špecifikácie

Model MS Energy UrbanFold i6
Typ bicykla Mestský, skladací
Motor 250 W 36 V motor v zadnom náboji
Batéria 36 V 10 Ah (360 Wh), lítiovo-iónová, vyberateľná
Dojazd až 60 km
Rýchlosť až 25 km/h (obmedzená)
Displej LCD displej (3 úrovne asistencie)
Rám Zliatina horčíka, skladací
Vidlica Pevná
Pohon Single Speed
Snímač Snímač rýchlosti
Brzdy Mechanické kotúčové brzdy (predná 140 mm, zadná 160 mm)
Pneumatiky CST 16 x 2,125 palcov
Ráfiky Horčíkové
Odpruženie Zadné
Pedále Kovové, skladacie
Svetlá Integrované LED (predné a zadné)
Maximálne zaťaženie 120 kg
Čas nabíjania 5 - 6 hodín
Vodeodolnosť IP54
Hmotnosť 21,9 kg (s batériou)
Rozmery (rozložený) 1340 x 520 x 1080 mm
Rozmery (zložený) 765 x 445 x 700 mm
Certifikácia EN15194:2017

Podobné produkty

  • Electric bicycle MS Energy Zorya – front three-quarter view, white colour
    Zľava až 290 EUR

    MS Energy Zorya

    Bežná cena 1.109,90 EUR
    Akciová cena 1.109,90 EUR Bežná cena 1.399,90 EUR
    250 W
    21 kg
    70 km
    9.6 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy Veles – front three-quarter view, dark grey
    Zľava až 200 EUR

    MS Energy Veles

    Bežná cena 1.299,90 EUR
    Akciová cena 1.299,90 EUR Bežná cena 1.499,90 EUR
    250 W
    22 kg
    70 km
    9.6 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy StreetFlex i20 – front three-quarter view, black and grey
    Zľava až 200 EURVypredané

    MS Energy StreetFlex i20

    Bežná cena 999,90 EUR
    Akciová cena 999,90 EUR Bežná cena 1.199,90 EUR
    250 W
    22.1 kg
    50 km
    7.8 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy C300 – front three-quarter view, dark grey
    Zľava až 1.000,09 EURVypredané

    MS Energy C300

    Bežná cena 899,90 EUR
    Akciová cena 899,90 EUR Bežná cena 1.899,99 EUR
    250 W
    21.5 kg
    120 km
    14.69 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy Yarilo – front three-quarter view, dark grey

    MS Energy Yarilo

    Bežná cena 1.499,90 EUR
    Akciová cena 1.499,90 EUR Bežná cena 1.499,90 EUR
    250 W
    22 kg
    70 km
    9.6 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy C40 – front three-quarter view
    Zľava až 470 EURVypredané

    MS Energy C40

    Bežná cena 1.029,90 EUR
    Akciová cena 1.029,90 EUR Bežná cena 1.499,90 EUR
    250 W
    21 kg
    60 km
    10 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy C30 – front three-quarter view, cream colour
    Zľava až 320 EURVypredané

    MS Energy C30

    Bežná cena 1.029,90 EUR
    Akciová cena 1.029,90 EUR Bežná cena 1.349,90 EUR
    250 W
    21 kg
    60 km
    10 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy Veles PLUS – full side view, light blue variant
    Zľava až 150 EUR

    MS Energy Veles PLUS

    Bežná cena 1.599,90 EUR
    Akciová cena 1.599,90 EUR Bežná cena 1.749,90 EUR
    250 W
    22 kg
    70 km
    9.6 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy Zorya PLUS – front three-quarter view, gold colour variant

    MS Energy Zorya PLUS

    Bežná cena 1.599,90 EUR
    Akciová cena 1.599,90 EUR Bežná cena 1.599,90 EUR
    250 W
    21 kg
    70 km
    9.6 Ah | 36 V
  • Electric bicycle MS Energy Mokosha – front three-quarter view, orange colour

    MS Energy Mokosha

    Bežná cena 1.999,90 EUR
    Akciová cena 1.999,90 EUR Bežná cena 1.399,90 EUR
    250 W
    31 kg
    Až 120 km
    12 Ah | 36 V
1 z 10

Náhradné diely pre MS Energy

Electric bikes in the EVOLT showroom

Preskúmajte naše predvádzacie vozidlá

Na sklade v Ľubľane

Objavte elektrické vozidlá dostupné na skúšobnú jazdu v našom showroome v Ľubľane.

Vyskúšajte si vybrané modely osobne, porovnajte ich funkcie a nájdite to správne vozidlo s radou od nášho tímu.

EVOLT showroom and service entrances

Prečo si vybrať EVOLT?

Tržaška cesta 222, 1000 Ľubľana, Slovinsko

Navštívte náš 200 m² showroom vo Viči, Ľubľana, kde predaj, servis a náhradné diely nájdete pod jednou strechou.

Produkty si môžete pozrieť a vyskúšať osobne, s odborným poradenstvom, servisom v Slovinsku a podporou náhradných dielov po nákupe.

PON–PIA: 9:00–19:00
SOB: 10:00–16:00

Vyberte si s istotou

Porovnanie produktov

Čo ponúka jednotlivé modely? Porovnajte funkcie, zistite rozdiely a nájdite to, čo vám vyhovuje.

Pripravujeme vaše porovnanie...

Získajte zľavu 50 € pri objednávkach nad 500 €

Akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa MS Energy UrbanFold i6?